Adventní neděle Na Košíku 1. 12. 2019

16.11.2019 21:08

Adventní neděle Na Košíku 1. 12. 2019

 

Již se stalo tradicí rozsvítit vánoční strom v ul. Chudenická  a zúčastnit se svátečního odpoledne, při kterém vystoupí děti z naší mateřské školy a zazpívají několik vánočních koled spolu se svými p. učitelkami.

 

Zahájení starostou Prahy 15 bude v 15, 30hod, vystoupení našich dětí je plánováno na 16, 00hod - bude upřesněno.

 

Prosíme tedy rodiče, kteří budou mít možnost, aby přišli s dětmi v neděli 1. 12. 2019 k vánočnímu stromku, který naše děti již v pátek ozdobí a dopřáli jim možnost vystoupit před přítomným obecenstvem.

Sejdeme se okolo 15, 45hod - bude upřesněno.

 

Sdělte prosím předběžně p. učitelkám ve třídě, zda se vaše dítě zúčastní, MČ P-15 má pro děti dárečky a potřebuje vědět alespoň přibližný počet dětí.

 

Upozornění -

v rámci programu se objeví i čerti "Krampus" - masky rakouských čertů

 

 

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na sváteční setkání.

Pedagogové MŠ Libkovská

—————

Zpět