Plánované akce 2019/2020

Plán bude postupně doplňován.    

Datum Název akce   Poznámka

ZÁŘÍ
10 . 9. zahájení plavání 1. pololetí  odjezd v 10:15
16. 9. 1. setkání s rodiči, společné hry, potřebné informace  třída "A" od 16:00
17. 9. 1. setkání s rodiči, společné hry, potřebné informace třída "B" od 15:30
18. 9. 1. setkání s rodiči, společné hry, potřebné informace třída "C" od 16:00
18. 9. 1. setkání s rodiči, společné hry, potřebné informace třída "D" od 16:00
18. 9. 1. setkání s rodiči, společné hry, potřebné informace třída "E" od 15:30
16. 9. 1. setkání s rodiči, společné hry, potřebné informace třída "F" od 16:00
25. 9. celodenní výlet – berounští medvědi a Koněpruské jeskyně,  stravování zajištěno odjezd v 9:00
návrat do 15:30

ŘÍJEN
9. 10. Fotografování dětí - portrét podzimně laděný  od 10:00
16.10. divadlo Koloběžka „Co malí medvědi o podzimu nevědí“  od 9:15
18.10. Toulcův dvůr - program environmentální výchovy "Koza Róza a její kamarádi"  třída "E"
ZRUŠENO

LISTOPAD
1. 11.  Toulcův dvůr - program environmentální výchovy "Koza Róza a její kamarádi"  třída "E" od 9:00 - 11:00 
1.11. Toulcův dvůr "Bude zima, bude mráz" - program environmentální výchovy třída B od 9:30
14. 11. divadlo Damdam - "Husy na tahu"  od 9:30
20.11. „Šifra Mistra Brailla“ - jak vidí svět nevidomí, osvětový program s vodícím psem  třída B od 9:15
třída C od 10:00
třída A od 10:45
27.11. „Šifra Mistra Brailla“ - jak vidí svět nevidomí, osvětový program s vodícím psem  třída F od 9:15
třída E od 10:00
třída D od 10:45

PROSINEC
11.12.  „Já písnička“ – vánoční koncert  od 9:30
10.12. vánoční besídka s nadílkou třída B od 15:30
16. 12. divadlo Krab „Vánoční příběh“  třída B, C, F od    9: 30
třída A, D, E od 10:30
18.12. vánoční besídka s nadílkou třída A od16:00
18.12. vánoční besídka s nadílkou třída C od 16:00
18.12. vánoční besídka s nadílkou třída D od 16:00
19.12 vánoční besídka s nadílkou třída E od 15:30
19.12. vánoční besídka s nadílkou třída F od 16:00

LEDEN
10. 1. zahájení kurzu bruslení  odjezd v 9:15

ÚNOR
5. 2. divadlo Dokola „O Budulínkovi“  od 9:30
19. 2. Malá digitální univerzita – Datový expert – naučný program třída A od 9:00
třída B od 10:10
26. 2. Malá digitální univerzita – Datový expert – naučný program ZRUŠENO

BŘEZEN
 
4. 3. Malá digitální univerzita – Datový expert – naučný program třída E od 9:00
třída D od 10:10
11. 3. „Jak přišlo kuře na svět“ – interaktivní ekologický výukový program s živými zvířaty  třída C, F od 9:30
třída D, E od10:15
třída A, B od 11:00
18.3. Malá digitální univerzita – Datový expert – naučný program třída C od 9:00
třída F od 10:10

DUBEN
15. 4. divadlo Krab „Nejvzácnější věc pod sluncem“ třída B, C, F od 9:30
třída A, D, E od 10:30
29. 4. Bubnování – relaxační hudební program  Třída C, F od 9:15
třída D, E od 9:45
třída A, B od 10:15 

KVĚTEN
13. 5. „Projdeme se po ZOO“ – hudební program s Jiřím Bílým  od 9:30
20. 5. literární interaktivní program s ilustrátorem Adolfem Dudkem  od 9:30

ČERVEN
31. 5 – 5. 6. škola v přírodě Chlum u Třeboně  

Akce a jejich termíny jsou pouze předběžné.